Dinamik Ürün Tanımları

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  »No topics above this level«

Dinamik Ürün Tanımları

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

 

 

Likom Gusto ERP Dinamik Kod Yönetimi  Yazılımı ile , Dinamik Kod Tanımlama modülü ile müşteri isteklerine göre değişen ürün özelliklerini, o ürüne ait değişken özellikler olarak tanımlanması ile tek bir ürün ağacı ile üretilen ürünlerin takibi yapılabilir.

 

 

Dinamik_Urun_Main

 

Masa üreten bir işletmede Alınan siparişin, Ürün ağacına dönüştürülmesi işleminde Masa’nın en, boy, yükseklik ve renk gibi değişken özelliklerine göre hatta kullanılan malzemeye göre her seferinde yeni bir ürün ağacı tanımlanmalıdır.

 

Likom Gusto ERP Yazılımı Dinamik Kod modülünü kullanarak ise tek bir Masa ürün ağacı oluşturulur ve en, boy, yükseklik, renk değişkenleri masa stoğu için tanımlanır ve her siparişte bu bilgilerin doldurulmasıyla masaya ait yeni ürün ağacının oluşturulması işlemi sistem tarafından otomatik yapılır. Yine tanımlanan dinamik özelliklere göre stoktan hangi hammaddelerin çekileceği, hangi miktarda çekileceği bilgileri sistem tarafından otomatik oluşturulmaktadır.

 

Stokları Özellik Bağımsız yada Özellikleri ile İzleyebilme,

Dinamik Fiyat Listeleri tanımlayabilme,

Dinamik Kod ile her farklı renk, ebat, konfigürasyon için yeni Stok Kartı, Ürün Ağacı, Rota tanımlanmasına ihtiyaç duymayacaksınız.

Dinamik Süreç Yönetimi ,

Dinamik Özelliklerin Üründen Yarımamule, Hammaddeye Taşınabilmesi,

Ürün Ağacında Malzeme Seçimi, Miktar ve Rota Tanımlamalarının Kurallara Bağlanabilmesi,