Gönderilemeyen E-postalar

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Likom Gusto Olay Yönetimi > Arayüz ve Tanımlar > Sistem Araçları >

Gönderilemeyen E-postalar

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

E-posta eylem tanımında Gönderilemeyen e-postaları kaydet seçeneği işaretli olan eylemlerin koşarken gönderemedikleri e-postaların listesi ve takibi bu ekrandan yapılmaktadır. Gönderilemeyen e-postaları silebilir veya Olay Yönetimine tekrar göndermesi için komut verebilirsiniz.

Gönderilemeyen e-postalar ekranı

Gönderilemeyen e-postalar ekranı

Ekrandaki listede gönderilemeyen e-postalar listelenmektedir. Seçili e-postanın içeriği ekranın sağında bulunan "E-posta Önizleme" kısmında gösterilmektedir. Liste, e-postanın konusu, göndericisi ("Kimden" alanı), e-posta eylem tanıım ve eylemin bulunduğu olay tanımı bilgilerini içermektedir. Olay tanımını direkt açmak için "Olay Tanımı" alanındaki simgeye tıklamak yeterlidir. Ataç simgeli alan eğer boşsa e-postanın ekli belgesi yoktur. Eğer ataç simgesi içeriyorsa ekli belge veya belgeleri mevcuttur.Yenile düğmesi sayesinde liste tekrar yükelenbilir, E-posta seçmek için listedeki Seçim alanı kullanılır. Sil düğmesi ile seçili e-postaları silebilir, Yeniden Gönder düğmesi ile seçili e-postalar tekrar gönderilmeye çalışılır.

 

Ekli belgeleri incelemek için ekranın sağ üst kısmında bulunan Ekli Belgeler kontrolü kullanılmalıdır.

Ekli Belge

Ekli Belge

Kontrole tıklandığında seçili e-postanın ekli belgeleri listelenmektedir. alanındaki düğme ile ekli belge açılabilir, Sil alanındaki düğme ile ekli belge silinebilir.