Olay Yönetimi Gusto Mesajları Izleme

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Likom Gusto Olay Yönetimi > Arayüz ve Tanımlar >

Olay Yönetimi Gusto Mesajları Izleme

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Bu yardım dokümanı Likom Gusto Olay Yönetimi programının içinde yer alan Gusto Mesajı’nın nasıl kullanılacağı ve firmaya sağlayacağı yararlar hakkında bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır.

 

Giza BI Olay Yönetimi ile kullanıcılar tarafından Gusto ERP sisteminde yapılan hareketler olay olarak tanımlanıp, her olaya özel parametrelerle belirlenen koşullarda, olay gerçekleşmeleri takip edilir. Söz konusu olayların gerçekleşmeleri durumunda, tanımlanan kullanıcılara, eposta ya da Gusto ERP sistemi içinden mesaj gönderilerek, olayla ilgili bilgi verilir. E-posta ya da mesajların hangi koşullarda, hangi kullanıcılara, hangi içerikle ve ne zaman gönderilecekleri, her bir olay türü için farklı olarak tanımlanabilir. Gerçekleşen olayların ilgili olduğu belgeye bağlantı eklenebilir. Şirket içinde ya da şirket dışında istediğiniz kişilerin e-postalarına, istediğiniz raporların bildirimi otomatik olarak gerçekleşir. Örnek olarak:

 

Günlük / Haftalık / Aylık finans raporlarının belirlenen gün ve saatte ilgili kişilere gönderimi  Portföydeki çekin, ödeme gününe 1 hafta/1 gün/3 gün vb. süre kaldığında, şirket içindeki ilgili kişilere ve/veya çek sahibine bildirimi  Gusto ERP sisteminde onay bekleyen ya da silinen kayıtların ilgili kişilere bildirimi verilebilir.

 

 

clip0471