Kod Bazlı Stok Fark Listesi

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Stok Yönetimi >  Stok Hareket Listeleri >

Kod Bazlı Stok Fark Listesi

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Stok Fark Listesi'ni görüntülemek için Likom Gusto ERP Yazılımı'nda Stok Modülü altında bulunan Listeler menüsünde Kod Bazlı ikonuna tıklanıldığında gelen Stok Fark Listesi seçimine ulaşılır.exp_collapse

 

Stok Fark Listesi ekranında Stok Türü,  Maliyet Dönemi belirlendikten sonra Yenile düğmesine tıklanıldığında ekranda listeleme gerçekleşir.

Resmi büyütmek için tıklayınız.
Resmi büyütmek için tıklayınız.

 

 

Stok Türü alanında Tüm Stoklar, Tek Stok ,Stok Aralığı seçimleri bulunmaktadır. Tek bir stok için fark hesaplanmak isteniliyorsa Tek Stok seçimi yapılır. Yada bütün stoklar için listeleme yapılmak isteniliyorsa Tüm Stoklar seçimi yapılır. Stok Aralığı seçimi yapılırsa Seçim Kriterleri ekranı görüntülenir. Bu ekranda stoklar belirlendikten sonra Tamam düğmesine tıklanılır ve listeleme yapılır.

Resmi büyütmek için tıklayınız.
Resmi büyütmek için tıklayınız.

 

 

Maliyet Dönemi alanından listeleme yapılması alan seçilir ve Yenile düğmesine tıklanarak ekrana yansıması sağlanır.

clip1262

Giriş Çıkış Tutar Farkı alanı  listelemede tutar aralığı belirlenmek isteniliyorsa seçilir ve en az ve en fazla miktar bilgileri girilir ve Yenile düğmesine tıklanılırarak ekrana yansıması sağlanır.

Yapılan listeleme sonrası işlem yapmak için İşlemler düğmesine tıklanılır. Buradan Tümünü Seç, Tümünü Bırak gibi seçenekler sunulur. İstenilen buradan seçilerek işleme devam eder.

clip1263

Kapat düğmesine tıklanıldığında ekran kapatılır.