Toplu Depo Transferi

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Stok Yönetimi > Stok Hareketleri >

Toplu Depo Transferi

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Depolar arası sevk edilen ticari mal, mamul ve yarı mamullerin kayıtları Depo Transfer hareketi girilerek gerçekleştirilir. Depo transfer hareketinde belirtilen miktar kadar bir depodan çıkış, diğer depoya giriş yapılır.

 

Toplu Depo Transferi işlemi ise seçilen depodaki seçilen stoğun yada tüm stokların başka bir stoğa aktarılmasıdır.

Toplu Depo Transfer işlemi için Likom Gusto ERP Yazılımı'nın Stok menüsü altında bulunan Hareketler menüsünde yer alan Depo Transferi düğmesine tıklanılarak Toplu Depo Transferi seçeneğine ulaşılır. exp_collapse

Toplu Depo Transferi ekranı görüntülendiğinde Depo ve Stok seçimi yapılıp Yenile düğmesine yıklanıldığında  ekranda depo bilgileri görüntülenir.

Resmi büyütmek için tıklayınız.
Resmi büyütmek için tıklayınız.

 

 

Depo Seçimi ve Stok Seçimi alanlarında Depo Aralığı/Stok Aralığı seçimleri yapılırsa, Kod Aralığı ekranı görüntülenir. Kod Aralığı ekranından da istenilen stok ve depolar seçilir Tamam denilir.

hmfile_hash_23f5b998

Depo Aralığı

hmfile_hash_679e34e9

Stok Aralığı

Yapılan işlemlerin satır alanına yansıması için Yenile düğmesine tıklanılır.

Ekranda belirlenen Depo ve Stok bilgilerine göre listeleme yapılır. Daha sonra satır alanında Toplu Depo Transferi hareketinin hedef deposu belirlenir.

clip1246

 

Hedef Depo da belirlendikten sonra Kaydet düğmesine tıklanılır ve sistem transfer işleminin gerçekleştiğine dair uyarı verir.

clip1247

Kapat düğmesine tıklanıldığında sistem Toplu Depo Transferi ekranını kapatır.